درباره ایکیا

محصولات ایکیا

ایکیا در زمینه تولید مبلمان ایکیا، میز و صندلی ایکیا، ظروف ایکیا، لوازم خانگی ایکیا، لوازم اداری ایکیا، حمام و سرویس بهداشتی، لوازم اتاق خواب و میز و صندلی کودک ایکیا و البته محصولات زیادی در رابطه با کودکان فعالیت دارد. در صورتی که قصد سفارش محصولات ایکیا یا خرید محصولات ایکیا را دارید ما می توانیم به شما کمک کنیم.

یکی از مهمترین ویژگی های محصولات ایکیا، نحوه بسته بندی آنها می باشد. ایکیا تا جای ممکن فضای خالی داخل جعبه محصولات را کاهش داده است و عموما کالاهای خود را در جعبه های مکعب مربع یا مکعب مستطیل عرضه می کند. این ویژگی باعث شده که بخشی از کار سر هم کردن برخی کالاها نظیر میز ایکیا یا مبلمان ایکیا به مشتری واگذار شود که خود لذتی مثل ساخت یک پازل را به همراه دارد. شما می توانید محصولات ایکیا را هم اکنون از سایت آیکادک خریداری کنید.

فروشگاه ایکیا

مبلمان ایکیا

یکی از پرطرفدارترین محصولات ایکیا، مبلمان آن می باشد. مبلمان ایکیا دارای کیفیت، طرح و رنگ زیبا و ماندگاری بالا می باشد و بنابراین مخاطبین خاص خودش را دارد. اگر شما هم به سادگی و شیکی مبلمان علاقه مند هستید، مبلمان ایکیا را به شما پیشنهاد می کنیم. جهت مشاهده و سفارش مبلمان ایکیا کلیک کنید.

مبلمان ایکیا

فروشگاه آیکادک

فروشگاه آیکادک، فروشگاه اینترنتی محصولات ایکیا در تهران و ایران می باشد. این فروشگاه از سال ۹۵ با هدف عرضه محصولات ایکیا کار خود را آغاز کرده است. این فروشگاه تا یک سال آینده هیچ برند دیگری را عرضه نخواهد کرد چرا که محصولات ایکیا به اندازه کافی با کیفیت و متنوع هستند.

کمپانی ایکیا در سال ۱۹۸۳ میلادی در سوئد شروع بکار کرد. این کمپانی شامل بخش های متعددی نظیر تامین کننده ایکیا، محصولات ایکیا و فرانشیز ایکیا می باشد که این بخش بندی سبب شده است ایکیا بتواند تمرکز بیشتری بر مشتریان خود داشته باشد و توسعه کمپانی با سهولت بیشتری صورت گیرد.
این شرکت شامل ۴ بخش کسب و کاری “مفاهیم ایکیا”، “بازار ایکیا”، “توسعه ایکیا”  و “هوش مصرف کننده و کسب و کار ایکیا” می باشد.
همچنین شامل ۵ بخش پشتیبانی شامل “کسب و کار دیجیتال”، “منابع انسانی و شایستگی ها”، “راهبری کسب و کار”، “تغییر کسب و کار” و “ارتباطات سازمان” می باشد.
تصویر زیر اعضای هیات مدیره کمپانی ایکیا را نشان می دهد.

ایکیا دبی

در امارات سه فروشگاه ایکیا موجود است: ایکیا دبی، ایکیا ابوذبی، ایکیا العین

ایکیا دبی

ساعات کاری و روزهای کاری هر یک از این فروشگاه ها در وب سایت آ